Lázeňské oplatky

Luhačovické oplatky ®

Luhačovické trojhránky ®

O nás

Jako jedna z mála firem zůstává věrná tradiční receptuře, která zaručuje křehký, sypaný oplatek s lahodnou chutí. Při výrobě používáme především přírodní suroviny (sušená jablka, oříšky, kokos, kakao,…).

Pro tyto výše uvedené vlastnosti jsou oplatky KARE® vyhledávány lázeňskými hosty o to více, že každý z tradičních druhů mohou ochutnat teplý.

V úplných začátcích firma vyráběla 3 chuťové druhy oplatků (oříškové, kakaové a vanilkové). Na základě zájmu a poptávky zákazníků postupně rozšířila sortiment o velmi chutné kokosové, čokoládové, oříškovo-kakaové, jablečné, citronové, cereální oplatky s oříšky,… Všechny tyto vlastní receptury byly dolaďovány po mnoho měsíců, aby nakonec mohli zákazníci ochutnat lázeňské oplatky v jedinečné kvalitě.

V současné době nabízíme více než 36 druhů jak tradičních spékaných oplatek, tak krémových, čoko exclusive, trojhránků a oplatky neplněných, slaných a česnekových.

Používáme novou technologii výroby oplatků čoko exclusive. Jedná se o tenký plátek čoko polevy mezi dvěma oplatkami. Tyto oplatky vyrábíme ve více variantách – tmavá, tmavá s oříšky, mochito, cherry, chilli, mléčná s malinami, bílá s pistáciemi.

Jako jediný výrobce na trhu firma KARE® nabízí Duo oplatky spojují chuť tradičního oříškového oplatku s tmavým čoko z řady exclusive. Oplatky jsou prodávány v malých krabičkách vhodných pro děti nebo ke kávě.
Nově jsme naší nabídku rozšířili o kolekci „Pro štěstí“. Jedná se o malé krabičky s mini oplatkami. Tyto malé oplatky vyrábíme ve dvou nejoblíbenějších příchutích – oříškové nebo čoko exclusive tmavá.

Další naší novinkou jsou bezlepkové čokoládové oplatky s pohankou vhodné pro vegany.
Pro diabetiky můžeme nabídnout sypané arašídové oplatky light, nebo čokoládové trojhránky light s fruktózou ovocným cukrem.

Firma KARE® Vás tímto zve při návštěvě Luhačovic do svých prodejen, kde je Vám příjemná obsluha připravena nabídnout vždy čerstvé výrobky. Stalo se již tradicí, že v příjemném prostředí našich prodejen podáváme voňavý teplý oplatek ke každé kávě zdarma.

Byli jsme i v televizním pořadu Pod pokličkou. Video si můžete prohlédnout zde (od 16 min 13 s).